Detaylı görüşmeler sonucunda sizin için özel olarak hazırlanmış gerçekten uygulayabileceğiniz ve keyif alacağınızı umduğum bir beslenme programını, tamamlayıcı ek dokümanları ve disiplinli bir günlük takip hizmetini içerir.
 

Programdaki temel hedef, imkan ve ihtiyaçlarınız dahilinde size en uygun beslenme programının oluşturulması ve sıkı takipli bir koçluk desteği ile programa uyumunuzun yüksek tutulmasıdır.

Yapacağımız düzenli görüşmeler ile karşılıklı fikir alışverişine dayalı oluşturacağımız sistemin uygulanması ve çalıştığımız süre boyunca ihtiyacınız olabilecek düzenli desteği almanız programın temel odağıdır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yemek yeme kavramı ve bedeniniz ile olan ilişkinizi gözden geçirecek; açlık-tokluk hissinizi tanımayı ve tetikleyicilerinizi yorumlamayı öğreneceksiniz.

Yeni bir beslenme sistemi deneyecek, mutfakta geçirdiğiniz zamanı pişmanlık ile değil, keyif ve sağlık ile özdeşleştireceksiniz.

Uzun vadede, alışkın olduğunuz rutininize döndüğünüzde dahi hayatınıza katabileceğiniz yetenek ve alışkanlıklar edinmiş olacaksınız.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Detaylı görüşmeler dahilinde sağlık ve diyet geçmişiniz, beslenme alışkanlıklarınız, imkan, ihtiyaç ve hedefleriniz daha yakından öğrenilerek hayatınıza, sağlığınıza ve yeni düzeninize uygun beslenme programınız planlanır. Ağırlık yönetimi ve sağlık hedeflerinizi birlikte gerçekleştirmeye bir adım atmış oluruz.
 

Görüşmeyi takip eden 24 saat içerisinde size özel hazırlanmış beslenme programınız, plana uyumunuzu/adaptasyonunuzu kolaylaştıracak alışveriş listeniz ve gerekli gördüğümüz eğitici materyaller belirlediğimiz iletişim aracı yolu ile (e-mail/WhatsApp) tarafınıza iletilir. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Beden kompozisyonu ve ağırlık yönetimi takibi, sürecin başlaması ile birlikte haftada bir kez, benzer şartlar altında (sabah aç karnına ve ihtiyaçlarınızı giderdikten sonra) yapılır ve tarafıma iletilir.
 
Güvenilir bir tartı kullanmanız ve bel, kalça, bacak, kol çevrenizi haftada bir kez ölçerek ölçüm sonuçlarınızı bizimle belirlediğimiz iletişim yolu üzerinden paylaşmanız beklenir.

Beslenmenizi etkin şekilde takip edebilmemiz adına gün içinde yediklerinizin kaydını tutarak bize bildirmeniz beklenir.

Düzenli takip sürecinizde izleyeceğimiz yol eğer ketojenik beslenme ise, hassas terazi ile yiyeceğimiz/hazırlayacağımız öğünleri oluşturan besinleri öncesinde tartmamız ve fatsecret uygulamasını kullanarak makro sayımı yapmamız, gerekli görürsek keton seviyenizi kan ölçümleri ya da idrar stripleri ile takip ederek bizimle düzenli paylaşmanız sürecin parçasıdır.

Farklı bir beslenme modeli ile ilerleyeceksek yediklerinizi telefona/not defterine listeleyerek veya öğünleri fotoğraflayarak tarafımıza ulaştırmanız iletişimimizi güçlendirecek ve alacağınız faydayı maksimize edecektir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Tüm görüşmeler önceden birlikte belirlerdiğimiz tarih ve saatte Facetime, Whatsapp görüntülü, google meets ya da telefon üzerinden sesli olarak gerçekleştirilir.

Birlikte çalıştığımız süre boyunca dilediğiniz zaman yazılı olarak soru ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm mesajlarınız 13.00-14.00 ve 18:00-22:00 saatleri arasında tarafımızca tercih ettiğiniz platform üzerinden (e-mail/whatsapp/mesaj) düzenli olarak yanıtlanacaktır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Aylık çalışma ücretimin bilgilendirmesi size telefon yolu ile ulaşmanız halinde yapılacak olup bu ücret, 75-90 dakikalık ilk detaylı görüşmemizi,  her hafta yapacağımız 30-45dk’lık (10 gün aralıklarla 1 aya dağıtılmış toplamda üç online görüşme), bu görüşmeler sonucunda oluşturulan beslenme/örnek yemek planlarını ve süre dahilinde size düzenli olarak sağlayacağım günlük takip/destek ve sorularınızı cevaplama hizmetini kapsamaktadır.

Ödemeler EFT/Havale yolu ile size sağlayacağım hesap numarasına randevu tarihinin netleştirilmesini takiben 24 saat içerisinde yapılacaktır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Programınızdaki değişiklikleri en geç 24 saat öncesinden tarafımıza telefon ya da whatsapp yoluyla haber vermenizi bekleriz. 

Görüşme yapıldıktan sonra ya da görüşmenin son dakika tarafınızca iptali durumunda ücret iadesi yoktur.